Przypominam, że – tam nadal jest Windows – to będzie drogie – nikt tego nie kupi – jutro konfa #Apple… http://bitly.com/2eSkBTV
posted in twitter
Przypominam, że – tam nadal jest Windows – to będzie drogie – nikt tego nie kupi – jutro konfa #Apple… http://bitly.com/2eSkBTV
Przypominam, że
– tam nadal jest Windows
– to będzie drogie
– nikt tego nie kupi
– jutro konfa #Apple http://bitly.com/2e276Bz http://bitly.com/2eSjoMg— Tomasz Wyka (@tomasz) October 26, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 26, 2016 at 11:29PM