tomaszwyka

Przypominam, że – tam nadal jest Windows – to będzie drogie – nikt tego nie kupi – jutro konfa #Apple… http://bitly.com/2eSkBTV

Przypominam, że – tam nadal jest Windows – to będzie drogie – nikt tego nie kupi – jutro konfa #Apple… http://bitly.com/2eSkBTV


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 26, 2016 at 11:29PM