@przemekspider lepszy byłby z Polską?
posted in twitter
@przemekspider lepszy byłby z Polską?
@przemekspider lepszy byłby z Polską?
— tomasz (@tomasz)
Dec 18, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 18, 2022 at 05:49PM
@przemekspider lepszy byłby z Polską?
— tomasz (@tomasz)
Dec 18, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 18, 2022 at 05:49PM