tomaszwyka

@Polothx to nowy budynek, dobrze ocieplony a okna wychodzą na północ… jest bardzo przyjemnie bez klimy (przetestowane)

@Polothx to nowy budynek, dobrze ocieplony a okna wychodzą na północ… jest bardzo przyjemnie bez klimy (przetestowane)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 26, 2022 at 10:09PM