@Polothx to nowy budynek, dobrze ocieplony a okna wychodzą na północ… jest bardzo przyjemnie bez klimy (przetestowane)
posted in twitter
@Polothx to nowy budynek, dobrze ocieplony a okna wychodzą na północ… jest bardzo przyjemnie bez klimy (przetestowane)
@Polothx to nowy budynek, dobrze ocieplony a okna wychodzą na północ… jest bardzo przyjemnie bez klimy (przetestowane)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 26, 2022 at 10:09PM