@Polothx @MattiaBe71 @Dezext @norbertcala Yanosik ma więcej zgłoszeń ale czasem coś jest na Waze czego nie ma na Yanosiku dlatego Yanosika używam jeszcze w tle ale raportuję tylko na Waze, za granicą to już Waze jest bezkonkurencyjny i w raportach i w nawigowaniu
posted in twitter
@Polothx @MattiaBe71 @Dezext @norbertcala Yanosik ma więcej zgłoszeń ale czasem coś jest na Waze czego nie ma na Yanosiku dlatego Yanosika używam jeszcze w tle ale raportuję tylko na Waze, za granicą to już Waze jest bezkonkurencyjny i w raportach i w nawigowaniu
@Polothx @MattiaBe71 @Dezext @norbertcala Yanosik ma więcej zgłoszeń ale czasem coś jest na Waze czego nie ma na Yanosiku dlatego Yanosika używam jeszcze w tle ale raportuję tylko na Waze, za granicą to już Waze jest bezkonkurencyjny i w raportach i w nawigowaniu
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 24, 2022 at 12:59PM