tomaszwyka

@Polothx @MattiaBe71 @Dezext @norbertcala Yanosik ma więcej zgłoszeń ale czasem coś jest na Waze czego nie ma na Yanosiku dlatego Yanosika używam jeszcze w tle ale raportuję tylko na Waze, za granicą to już Waze jest bezkonkurencyjny i w raportach i w nawigowaniu

@Polothx @MattiaBe71 @Dezext @norbertcala Yanosik ma więcej zgłoszeń ale czasem coś jest na Waze czego nie ma na Yanosiku dlatego Yanosika używam jeszcze w tle ale raportuję tylko na Waze, za granicą to już Waze jest bezkonkurencyjny i w raportach i w nawigowaniu



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 24, 2022 at 12:59PM