tomaszwyka

Podziwiam tego gościa i jego podejście do życia! To druga osoba obok @Bart_Ostalowski (na pewno nie oni jedyni) która pomimo przeciwności losu żyje na maksimum swoich możliwości, czerpiąc z życia ile się da… więcej niż przeciętny zdrowy człowiek. Myślę, że warto go wesprzeć. https://bit.ly/3sKRpoE

Podziwiam tego gościa i jego podejście do życia! To druga osoba obok @Bart_Ostalowski (na pewno nie oni jedyni) która pomimo przeciwności losu żyje na maksimum swoich możliwości, czerpiąc z życia ile się da… więcej niż przeciętny zdrowy człowiek. Myślę, że warto go wesprzeć. https://bit.ly/3sKRpoE



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 31, 2022 at 10:41AM