@PMercedesa @auto_moto_pl @SzczecinMoto zawsze 7 było lepsze od S klasy… nic się nie zmieniło
posted in twitter
@PMercedesa @auto_moto_pl @SzczecinMoto zawsze 7 było lepsze od S klasy… nic się nie zmieniło
@PMercedesa @auto_moto_pl @SzczecinMoto zawsze 7 było lepsze od S klasy… nic się nie zmieniło
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 25, 2022 at 04:01PM