tomaszwyka

@PMercedesa @auto_moto_pl @SzczecinMoto zawsze 7 było lepsze od S klasy… nic się nie zmieniło

@PMercedesa @auto_moto_pl @SzczecinMoto zawsze 7 było lepsze od S klasy… nic się nie zmieniło



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 25, 2022 at 04:01PM