tomaszwyka

@piredele nie należę do takich osób… neguję tylko to co złe i durnowate. A to co teraz robią w dodatku jest ohydne.

@piredele nie należę do takich osób… neguję tylko to co złe i durnowate. A to co teraz robią w dodatku jest ohydne.


from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 03, 2016 at 08:47PM