@piredele nie należę do takich osób… neguję tylko to co złe i durnowate. A to co teraz robią w dodatku jest ohydne.
posted in twitter
@piredele nie należę do takich osób… neguję tylko to co złe i durnowate. A to co teraz robią w dodatku jest ohydne.
@piredele nie należę do takich osób… neguję tylko to co złe i durnowate. A to co teraz robią w dodatku jest ohydne.
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 3, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2016 at 08:47PM