tomaszwyka

Pierwszy raz w życiu z kierownicą po prawej stronie (ruch lewostronny) Była trasa, było miasto, ronda, itd. Poszło gładko✌️ https://bit.ly/3vxg7dx

Pierwszy raz w życiu z kierownicą po prawej stronie (ruch lewostronny) Była trasa, było miasto, ronda, itd. Poszło gładko✌️ https://bit.ly/3vxg7dx



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 03, 2023 at 01:29PM