@Piechocinski w Bełchatowie mamy od 7 lat… nigdy nie skorzystałem?
posted in twitter
@Piechocinski w Bełchatowie mamy od 7 lat… nigdy nie skorzystałem?
@Piechocinski w Bełchatowie mamy od 7 lat… nigdy nie skorzystałem?
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 23, 2022 at 05:06PM