@pemmax Przecież drużyny z Ligi Mistrzów nie grają z drużynami z Ekstraklasy
posted in twitter
@pemmax Przecież drużyny z Ligi Mistrzów nie grają z drużynami z Ekstraklasy
@pemmax Przecież drużyny z Ligi Mistrzów nie grają z drużynami z Ekstraklasy
— tomasz (@tomasz)
Dec 18, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 18, 2022 at 05:50PM