tomaszwyka

@pemmax Przecież drużyny z Ligi Mistrzów nie grają z drużynami z Ekstraklasy

@pemmax Przecież drużyny z Ligi Mistrzów nie grają z drużynami z Ekstraklasy



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 18, 2022 at 05:50PM