@pazurkiem żyjemy w katolibanie… dlatego tak ważne jest abyśmy się nie poddali i obalili ten rząd
posted in twitter
@pazurkiem żyjemy w katolibanie… dlatego tak ważne jest abyśmy się nie poddali i obalili ten rząd
żyjemy w katolibanie… dlatego tak ważne jest abyśmy się nie poddali i obalili ten rząd
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 05:23PM