tomaszwyka

@pazurkiem żyjemy w katolibanie… dlatego tak ważne jest abyśmy się nie poddali i obalili ten rząd

@pazurkiem żyjemy w katolibanie… dlatego tak ważne jest abyśmy się nie poddali i obalili ten rząd



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 04, 2020 at 05:23PM