tomaszwyka

@Paweu24 no to wybacz ale nie mam monitoringu w całym aucie?

@Paweu24 no to wybacz ale nie mam monitoringu w całym aucie?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 04, 2023 at 03:13PM