@Paweu24 no to wybacz ale nie mam monitoringu w całym aucie?
posted in twitter
@Paweu24 no to wybacz ale nie mam monitoringu w całym aucie?
@Paweu24 no to wybacz ale nie mam monitoringu w całym aucie?
— tomasz (@tomasz)
Feb 4, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 04, 2023 at 03:13PM