tomaszwyka

@Paweu24 ale co mam robić? Wyjechałem powolutku i ostrożnie… jeździłeś kiedyś RWD?

@Paweu24 ale co mam robić? Wyjechałem powolutku i ostrożnie… jeździłeś kiedyś RWD?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 04, 2023 at 02:42PM