@Paweu24 ale co mam robić? Wyjechałem powolutku i ostrożnie… jeździłeś kiedyś RWD?
posted in twitter
@Paweu24 ale co mam robić? Wyjechałem powolutku i ostrożnie… jeździłeś kiedyś RWD?
@Paweu24 ale co mam robić? Wyjechałem powolutku i ostrożnie… jeździłeś kiedyś RWD?
— tomasz (@tomasz)
Feb 4, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 04, 2023 at 02:42PM