@paweloko @Slashhybrid ja w sumie najbardziej cenię niskie koszty użytkowania, miłe są cashbacki natomiast zbieranie punktów i odbieranie nagród-śmieci jest dla mnie bez sensu
posted in twitter
@paweloko @Slashhybrid ja w sumie najbardziej cenię niskie koszty użytkowania, miłe są cashbacki natomiast zbieranie punktów i odbieranie nagród-śmieci jest dla mnie bez sensu
@paweloko @Slashhybrid ja w sumie najbardziej cenię niskie koszty użytkowania, miłe są cashbacki natomiast zbieranie punktów i odbieranie nagród-śmieci jest dla mnie bez sensu
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 08:16PM