tomaszwyka

@paweloko @Slashhybrid ja w sumie najbardziej cenię niskie koszty użytkowania, miłe są cashbacki natomiast zbieranie punktów i odbieranie nagród-śmieci jest dla mnie bez sensu

@paweloko @Slashhybrid ja w sumie najbardziej cenię niskie koszty użytkowania, miłe są cashbacki natomiast zbieranie punktów i odbieranie nagród-śmieci jest dla mnie bez sensu



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 15, 2022 at 08:16PM