@paweloko @AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @LGPolska to za jakieś 3 miesiące ?
posted in twitter
@paweloko @AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @LGPolska to za jakieś 3 miesiące ?
@paweloko @AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @LGPolska to za jakieś 3 miesiące ?
— tomasz (@tomasz)
Feb 26, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 26, 2023 at 11:09AM