tomaszwyka

@paweloko @AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @LGPolska to za jakieś 3 miesiące ?

@paweloko @AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @LGPolska to za jakieś 3 miesiące ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 26, 2023 at 11:09AM