tomaszwyka

@paskalxxx niestety byłem na zużytych Michelin Pilot Sport 4S przez co miałem naprawdę duże problemy z utrzymaniem jej już od 3 okrążenia… szkoda, że nie założyłem Pilot Sport Cup 2… mam nowiutki komplet w domu ale nie byłem pewny co do pogody?‍♂️ Wtedy by szła?

@paskalxxx niestety byłem na zużytych Michelin Pilot Sport 4S przez co miałem naprawdę duże problemy z utrzymaniem jej już od 3 okrążenia… szkoda, że nie założyłem Pilot Sport Cup 2… mam nowiutki komplet w domu ale nie byłem pewny co do pogody?‍♂️ Wtedy by szła?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 14, 2022 at 01:44AM