tomaszwyka

@paskalxxx Nie wiem jakie ma parametry. Potencjometr miałem na 5 ustawiony (czyli na maxa) https://bitly.com/34YhbL9

@paskalxxx Nie wiem jakie ma parametry. Potencjometr miałem na 5 ustawiony (czyli na maxa) https://bitly.com/34YhbL9



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 05, 2020 at 07:54PM