@paskalxxx Nie wiem jakie ma parametry. Potencjometr miałem na 5 ustawiony (czyli na maxa) https://bitly.com/34YhbL9
posted in twitter
@paskalxxx Nie wiem jakie ma parametry. Potencjometr miałem na 5 ustawiony (czyli na maxa) https://bitly.com/34YhbL9
Nie wiem jakie ma parametry. Potencjometr miałem na 5 ustawiony (czyli na maxa) pic.twitter.com/nqzluRvYRT
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 5, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 05, 2020 at 07:54PM