tomaszwyka

@p_iotrek za mało Nexusów/Pixeli jest na rynku… nie ma z czym się porównywać

@p_iotrek za mało Nexusów/Pixeli jest na rynku… nie ma z czym się porównywać


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 08:36PM