tomaszwyka

@Orlowskii nie… ale nie kupię go od razu… wolę poczekać i kupić wypasa na kolejne 3-4 lata

@Orlowskii nie… ale nie kupię go od razu… wolę poczekać i kupić wypasa na kolejne 3-4 lata


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 09:32PM