@Orlowskii nie… ale nie kupię go od razu… wolę poczekać i kupić wypasa na kolejne 3-4 lata
posted in twitter
@Orlowskii nie… ale nie kupię go od razu… wolę poczekać i kupić wypasa na kolejne 3-4 lata
@Orlowskii nie… ale nie kupię go od razu… wolę poczekać i kupić wypasa na kolejne 3-4 lata
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 09:32PM