tomaszwyka

@Orange_Polska poważnie trzeba za to płacić pomimo przedłużenia umowy i zakupu u Was drugiego telefonu?

@Orange_Polska poważnie trzeba za to płacić pomimo przedłużenia umowy i zakupu u Was drugiego telefonu?


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 08:37AM