@oleyek no nie, bywają w miejscach gdzie przy stówce można już wylecieć
posted in twitter
@oleyek no nie, bywają w miejscach gdzie przy stówce można już wylecieć
@oleyek no nie, bywają w miejscach gdzie przy stówce można już wylecieć
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 22, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2022 at 10:00PM