@norbertcala tylko Waze ? Mapy Apple mają jedną rzecz której mi brakuje… wyświetlają się na HUD/VC
posted in twitter
@norbertcala tylko Waze ? Mapy Apple mają jedną rzecz której mi brakuje… wyświetlają się na HUD/VC
@norbertcala tylko Waze ?
Mapy Apple mają jedną rzecz której mi brakuje… wyświetlają się na HUD/VC— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 31, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 31, 2022 at 05:43PM