tomaszwyka

@norbertcala tylko Waze ? Mapy Apple mają jedną rzecz której mi brakuje… wyświetlają się na HUD/VC

@norbertcala tylko Waze ? Mapy Apple mają jedną rzecz której mi brakuje… wyświetlają się na HUD/VC



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 31, 2022 at 05:43PM