@norbertcala to jest słabe z tym czekaniem… na Grę o Tron poczekałem 9 lat a potem wszystkie sezony wciągnąłem na raz w miesiąc?
posted in twitter
@norbertcala to jest słabe z tym czekaniem… na Grę o Tron poczekałem 9 lat a potem wszystkie sezony wciągnąłem na raz w miesiąc?
@norbertcala to jest słabe z tym czekaniem… na Grę o Tron poczekałem 9 lat a potem wszystkie sezony wciągnąłem na raz w miesiąc?
— tomasz (@tomasz)
Feb 12, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 12, 2023 at 10:23AM