tomaszwyka

@norbertcala to jest słabe z tym czekaniem… na Grę o Tron poczekałem 9 lat a potem wszystkie sezony wciągnąłem na raz w miesiąc?

@norbertcala to jest słabe z tym czekaniem… na Grę o Tron poczekałem 9 lat a potem wszystkie sezony wciągnąłem na raz w miesiąc?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 12, 2023 at 10:23AM