@niebezpiecznik czyja to wina?
posted in twitter
@niebezpiecznik czyja to wina?
@niebezpiecznik czyja to wina?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 09:08AM
@niebezpiecznik czyja to wina?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 09:08AM