tomaszwyka

Nie ma że +5 stopni i mokro a w dodatku sobota rano :) Brawo młody! http://bitly.com/2eu8ldq

Nie ma że +5 stopni i mokro a w dodatku sobota rano :) Brawo młody! http://bitly.com/2eu8ldq


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 22, 2016 at 03:49PM