Nie ma że +5 stopni i mokro a w dodatku sobota rano :) Brawo młody! http://bitly.com/2eu8ldq
posted in twitter
Nie ma że +5 stopni i mokro a w dodatku sobota rano :) Brawo młody! http://bitly.com/2eu8ldq
Nie ma że +5 stopni i mokro a w dodatku sobota rano :)
Brawo młody! http://bitly.com/2eu8ldq— Tomasz Wyka (@tomasz) October 22, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2016 at 03:49PM