@narkoman_ u mnie też wszystko śmiga… bateria trochę gorzej niż na iOS10 ale takto git malina @mariusz74
posted in twitter
@narkoman_ u mnie też wszystko śmiga… bateria trochę gorzej niż na iOS10 ale takto git malina @mariusz74
u mnie też wszystko śmiga… bateria trochę gorzej niż na iOS10 ale takto git malina @mariusz74
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 19, 2017
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 19, 2017 at 09:14PM