tomaszwyka

@narkoman_ u mnie też wszystko śmiga… bateria trochę gorzej niż na iOS10 ale takto git malina @mariusz74

@narkoman_ u mnie też wszystko śmiga… bateria trochę gorzej niż na iOS10 ale takto git malina @mariusz74


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 19, 2017 at 09:14PM