tomaszwyka

@msprungk tutaj zapewne wszystko dobrze się skończyło bo jebnął go TIR ale co gdyby z naprzeciwka jechała rodzina z dziećmi jakimś zwykłym samochodem?

@msprungk tutaj zapewne wszystko dobrze się skończyło bo jebnął go TIR ale co gdyby z naprzeciwka jechała rodzina z dziećmi jakimś zwykłym samochodem?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 19, 2023 at 09:11PM