@msprungk tutaj zapewne wszystko dobrze się skończyło bo jebnął go TIR ale co gdyby z naprzeciwka jechała rodzina z dziećmi jakimś zwykłym samochodem?
posted in twitter
@msprungk tutaj zapewne wszystko dobrze się skończyło bo jebnął go TIR ale co gdyby z naprzeciwka jechała rodzina z dziećmi jakimś zwykłym samochodem?
@msprungk tutaj zapewne wszystko dobrze się skończyło bo jebnął go TIR ale co gdyby z naprzeciwka jechała rodzina z dziećmi jakimś zwykłym samochodem?
— tomasz (@tomasz)
Feb 19, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 19, 2023 at 09:11PM