tomaszwyka

Można sobie takiego asystenta aktywować na Nexusie w języku polskim(albo jakimkolwiek)? http://bitly.com/2dyjoDZ

Można sobie takiego asystenta aktywować na Nexusie w języku polskim(albo jakimkolwiek)? http://bitly.com/2dyjoDZ


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 23, 2016 at 10:41AM