tomaszwyka

@motowojtek nie płaciłbym komuś miesięcznie ponad 2tys euro gdyby wykonywał źle swoją pracę?

@motowojtek nie płaciłbym komuś miesięcznie ponad 2tys euro gdyby wykonywał źle swoją pracę?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 09, 2021 at 10:23PM