@motowojtek nie płaciłbym komuś miesięcznie ponad 2tys euro gdyby wykonywał źle swoją pracę?
posted in twitter
@motowojtek nie płaciłbym komuś miesięcznie ponad 2tys euro gdyby wykonywał źle swoją pracę?
nie płaciłbym komuś miesięcznie ponad 2tys euro gdyby wykonywał źle swoją pracę?
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) March 9, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 09, 2021 at 10:23PM