@motosekcja @yanosikpl raportuję na nawigacji z której korzystam czyli w @WazePolska Yanosika używam tylko do nasłuchiwania w tle bo czasami się zdarza, że jest zgłoszenie na Y a na W jeszcze nie (chociaż coraz częściej bywa odwrotnie)
posted in twitter
@motosekcja @yanosikpl raportuję na nawigacji z której korzystam czyli w @WazePolska Yanosika używam tylko do nasłuchiwania w tle bo czasami się zdarza, że jest zgłoszenie na Y a na W jeszcze nie (chociaż coraz częściej bywa odwrotnie)
@motosekcja @yanosikpl raportuję na nawigacji z której korzystam czyli w @WazePolska
Yanosika używam tylko do nasłuchiwania w tle bo czasami się zdarza, że jest zgłoszenie na Y a na W jeszcze nie (chociaż coraz częściej bywa odwrotnie)— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 07:31AM