tomaszwyka

@motosekcja @yanosikpl raportuję na nawigacji z której korzystam czyli w @WazePolska Yanosika używam tylko do nasłuchiwania w tle bo czasami się zdarza, że jest zgłoszenie na Y a na W jeszcze nie (chociaż coraz częściej bywa odwrotnie)

@motosekcja @yanosikpl raportuję na nawigacji z której korzystam czyli w @WazePolska Yanosika używam tylko do nasłuchiwania w tle bo czasami się zdarza, że jest zgłoszenie na Y a na W jeszcze nie (chociaż coraz częściej bywa odwrotnie)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 29, 2022 at 07:31AM