@Moralewicz Nie byłem. Moim zdaniem nie warto.
posted in twitter
@Moralewicz Nie byłem. Moim zdaniem nie warto.
Nie byłem. Moim zdaniem nie warto.
— Tomasz Wyka (@tomasz) June 15, 2017
from Twitter https://twitter.com/tomasz
June 15, 2017 at 08:34PM