tomaszwyka

@mikoko1966 tutaj minęły dwa lata, umowa przedłużona, wzięty nowy telefon ale i tak trzeba zapłacić @i_Ndeed @Orange_Polska

@mikoko1966 tutaj minęły dwa lata, umowa przedłużona, wzięty nowy telefon ale i tak trzeba zapłacić @i_Ndeed @Orange_Polska


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 06:54PM