tomaszwyka

@mikoko1966 @PKN_ORLEN no mi na rękę ta zmiana… VAT sobie odliczę a marży Obajtka nie

@mikoko1966 @PKN_ORLEN no mi na rękę ta zmiana… VAT sobie odliczę a marży Obajtka nie



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 31, 2022 at 04:41PM