@mikoko1966 @PKN_ORLEN no mi na rękę ta zmiana… VAT sobie odliczę a marży Obajtka nie
posted in twitter
@mikoko1966 @PKN_ORLEN no mi na rękę ta zmiana… VAT sobie odliczę a marży Obajtka nie
@mikoko1966 @PKN_ORLEN no mi na rękę ta zmiana… VAT sobie odliczę a marży Obajtka nie
— tomasz (@tomasz)
Dec 31, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 31, 2022 at 04:41PM