@mikegapinski no właśnie chyba nie ma limitów potestujemy… tylko musiałbym kupić drugie Synology i postawić je w serwerowni bo to mam w domu
posted in twitter
@mikegapinski no właśnie chyba nie ma limitów potestujemy… tylko musiałbym kupić drugie Synology i postawić je w serwerowni bo to mam w domu
@mikegapinski no właśnie chyba nie ma limitów
potestujemy… tylko musiałbym kupić drugie Synology i postawić je w serwerowni bo to mam w domu— Tomasz Wyka (@tomasz) October 25, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 25, 2016 at 08:57AM