tomaszwyka

@mikegapinski no właśnie chyba nie ma limitów potestujemy… tylko musiałbym kupić drugie Synology i postawić je w serwerowni bo to mam w domu

@mikegapinski no właśnie chyba nie ma limitów potestujemy… tylko musiałbym kupić drugie Synology i postawić je w serwerowni bo to mam w domu


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 25, 2016 at 08:57AM