tomaszwyka

@mikegapinski co kto lubi… dla mnie stek w Pini jest idealny

@mikegapinski co kto lubi… dla mnie stek w Pini jest idealny



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 24, 2023 at 07:35PM