@mikegapinski co kto lubi… dla mnie stek w Pini jest idealny
posted in twitter
@mikegapinski co kto lubi… dla mnie stek w Pini jest idealny
@mikegapinski co kto lubi… dla mnie stek w Pini jest idealny
— tomasz (@tomasz)
Feb 24, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 24, 2023 at 07:35PM