tomaszwyka

@MateuszKlys @LinekPark @mateuszbudzen @krzysiek_kili @bukosss @gr8diZaster @nieANTYfan ojej? Nie chce mi się szarpać bo jak ktoś wypisuje bzdury to i tak do niego nie dotrze ale nadmiernię, że mam kilka BMW… z różnymi silnikami inw różnym wieku… benzyny i diesle… i nie miewam żadnych awarii a niektóre dostają mocno w pizdę ode mnie… BARDZO mocno…

@MateuszKlys @LinekPark @mateuszbudzen @krzysiek_kili @bukosss @gr8diZaster @nieANTYfan ojej? Nie chce mi się szarpać bo jak ktoś wypisuje bzdury to i tak do niego nie dotrze ale nadmiernię, że mam kilka BMW… z różnymi silnikami inw różnym wieku… benzyny i diesle… i nie miewam żadnych awarii a niektóre dostają mocno w pizdę ode mnie… BARDZO mocno…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 16, 2021 at 10:12PM