tomaszwyka

@mateuszbudzen Połowę ludzi mam na Telegramie… Messenger u mnie wylatuje definitywnie

@mateuszbudzen Połowę ludzi mam na Telegramie… Messenger u mnie wylatuje definitywnie



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 24, 2022 at 01:43PM