@mateuszbudzen Połowę ludzi mam na Telegramie… Messenger u mnie wylatuje definitywnie
posted in twitter
@mateuszbudzen Połowę ludzi mam na Telegramie… Messenger u mnie wylatuje definitywnie
@mateuszbudzen Połowę ludzi mam na Telegramie… Messenger u mnie wylatuje definitywnie
— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 01:43PM