tomaszwyka

@MarPawel @Lazienkowska3 właśnie tak zrobiłem – pojęcia mam tyle ile przeżyłem – również próbując uzyskać jakąkolwiek pomoc od służby zdrowia (dostałem tylko telefoniczny kontakt z lekarzem) Policzyłem… przez 17 wpłaciłem na ZUS 260tys zł. Myślę że miałbym za to niezłe prywatne leczenie…

@MarPawel @Lazienkowska3 właśnie tak zrobiłem – pojęcia mam tyle ile przeżyłem – również próbując uzyskać jakąkolwiek pomoc od służby zdrowia (dostałem tylko telefoniczny kontakt z lekarzem) Policzyłem… przez 17 wpłaciłem na ZUS 260tys zł. Myślę że miałbym za to niezłe prywatne leczenie…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 04, 2020 at 08:45AM