@mariusz74 obejrzałem pierwszy sezon i spoko ale porównywać to do Breaking Bad???
posted in twitter
@mariusz74 obejrzałem pierwszy sezon i spoko ale porównywać to do Breaking Bad???
@mariusz74 obejrzałem pierwszy sezon i spoko ale porównywać to do Breaking Bad???
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 22, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2016 at 07:30PM