tomaszwyka

@mariusz74 obejrzałem pierwszy sezon i spoko ale porównywać to do Breaking Bad???

@mariusz74 obejrzałem pierwszy sezon i spoko ale porównywać to do Breaking Bad???


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 22, 2016 at 07:30PM