tomaszwyka

@mariusz74 @Durin90 u mnie podobnie… większość czasu rozglądam się na chodniki?‍♂️

@mariusz74 @Durin90 u mnie podobnie… większość czasu rozglądam się na chodniki?‍♂️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 05, 2022 at 11:45AM