tomaszwyka

@Marek19110 ja mówię o relacji zarobków do cen paliwa… Niemiec zarabia 3000 i płaci 2 za paliwo, Polak zarabia 3000 i płaci 8 za paliwo… rozumiesz w czym rzecz?

@Marek19110 ja mówię o relacji zarobków do cen paliwa… Niemiec zarabia 3000 i płaci 2 za paliwo, Polak zarabia 3000 i płaci 8 za paliwo… rozumiesz w czym rzecz?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 12, 2022 at 08:50AM