@MarcinBond lepsze o tyle że nigdy nie zapomnisz go włączyć :) @yanosikpl
posted in twitter
@MarcinBond lepsze o tyle że nigdy nie zapomnisz go włączyć :) @yanosikpl
lepsze o tyle że nigdy nie zapomnisz go włączyć :) @yanosikpl
— Tomasz Wyka (@tomasz) March 6, 2018
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 06, 2018 at 04:57PM