tomaszwyka

@MarcinBond lepsze o tyle że nigdy nie zapomnisz go włączyć :) @yanosikpl

@MarcinBond lepsze o tyle że nigdy nie zapomnisz go włączyć :) @yanosikpl



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 06, 2018 at 04:57PM