Mam zielone światło by podzielić się z Wami betą strony #ZUS W zamian poproszę o krótką opinię na jej temat i #RT http://bitly.com/2aPhmuf
posted in twitter
Mam zielone światło by podzielić się z Wami betą strony #ZUS W zamian poproszę o krótką opinię na jej temat i #RT http://bitly.com/2aPhmuf
Mam zielone światło by podzielić się z Wami betą strony #ZUS
W zamian poproszę o krótką opinię na jej temat i #RThttp://bitly.com/2aPhmuf
— Tomasz Wyka (@tomasz) August 6, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 06, 2016 at 11:15PM