@MacWyznawca zimna ale ja mam opłatę za kanalizację spiętą ze zużyciem wody… 1/3 to woda i 2/3 to kanaliza
posted in twitter
@MacWyznawca zimna ale ja mam opłatę za kanalizację spiętą ze zużyciem wody… 1/3 to woda i 2/3 to kanaliza
@MacWyznawca zimna ale ja mam opłatę za kanalizację spiętą ze zużyciem wody… 1/3 to woda i 2/3 to kanaliza
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 05:53PM