tomaszwyka

@MacWyznawca zimna ale ja mam opłatę za kanalizację spiętą ze zużyciem wody… 1/3 to woda i 2/3 to kanaliza

@MacWyznawca zimna ale ja mam opłatę za kanalizację spiętą ze zużyciem wody… 1/3 to woda i 2/3 to kanaliza



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 02, 2022 at 05:53PM