@MacWyznawca @EPhayny @ziutka5 bez względu na to nadal jako pieszy/rowerzysta wolę dbać o siebie i nie pchać się pod jadące auto w którym może siedzieć pijany, wariat czy ktoś zwyczajnie zamyślony/zagapiony… życie mamy jedno
posted in twitter
@MacWyznawca @EPhayny @ziutka5 bez względu na to nadal jako pieszy/rowerzysta wolę dbać o siebie i nie pchać się pod jadące auto w którym może siedzieć pijany, wariat czy ktoś zwyczajnie zamyślony/zagapiony… życie mamy jedno
@MacWyznawca @EPhayny @ziutka5 bez względu na to nadal jako pieszy/rowerzysta wolę dbać o siebie i nie pchać się pod jadące auto w którym może siedzieć pijany, wariat czy ktoś zwyczajnie zamyślony/zagapiony… życie mamy jedno
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 28, 2022 at 02:03PM