tomaszwyka

@MacWyznawca @EPhayny @ziutka5 bez względu na to nadal jako pieszy/rowerzysta wolę dbać o siebie i nie pchać się pod jadące auto w którym może siedzieć pijany, wariat czy ktoś zwyczajnie zamyślony/zagapiony… życie mamy jedno

@MacWyznawca @EPhayny @ziutka5 bez względu na to nadal jako pieszy/rowerzysta wolę dbać o siebie i nie pchać się pod jadące auto w którym może siedzieć pijany, wariat czy ktoś zwyczajnie zamyślony/zagapiony… życie mamy jedno



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 28, 2022 at 02:03PM