tomaszwyka

@mackozer @ifirmapl musisz zmienić miesiąc księgowy – wkurwiające ale po 3 latach się przyzwyczaiłem ?

@mackozer @ifirmapl musisz zmienić miesiąc księgowy – wkurwiające ale po 3 latach się przyzwyczaiłem ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 06, 2018 at 06:42PM