@MacinskiBartosz tylko w kilku autach mam indywidualne… nie wiem co w tym dziwnego?♂️ https://bit.ly/3jCNmt7
posted in twitter
@MacinskiBartosz tylko w kilku autach mam indywidualne… nie wiem co w tym dziwnego?♂️ https://bit.ly/3jCNmt7
@MacinskiBartosz tylko w kilku autach mam indywidualne… nie wiem co w tym dziwnego?♂️ https://bit.ly/3jCNmt7
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 11:45AM