tomaszwyka

@MacinskiBartosz tylko w kilku autach mam indywidualne… nie wiem co w tym dziwnego?‍♂️ https://bit.ly/3jCNmt7

@MacinskiBartosz tylko w kilku autach mam indywidualne… nie wiem co w tym dziwnego?‍♂️ https://bit.ly/3jCNmt7



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 29, 2022 at 11:45AM