tomaszwyka

@maciekjuz @Juliuszk moim zdaniem są brzydkie (wolę przedlistowe wnętrza) ale nowy system itd. zdecydowanie na plus a nowe ekrany idą w parze właśnie z nowym systemem więc jakbym miał wybierać to zdecydowanie wersję LCI

@maciekjuz @Juliuszk moim zdaniem są brzydkie (wolę przedlistowe wnętrza) ale nowy system itd. zdecydowanie na plus a nowe ekrany idą w parze właśnie z nowym systemem więc jakbym miał wybierać to zdecydowanie wersję LCI



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 26, 2022 at 03:07PM