@maciekjuz @Juliuszk moim zdaniem są brzydkie (wolę przedlistowe wnętrza) ale nowy system itd. zdecydowanie na plus a nowe ekrany idą w parze właśnie z nowym systemem więc jakbym miał wybierać to zdecydowanie wersję LCI
posted in twitter
@maciekjuz @Juliuszk moim zdaniem są brzydkie (wolę przedlistowe wnętrza) ale nowy system itd. zdecydowanie na plus a nowe ekrany idą w parze właśnie z nowym systemem więc jakbym miał wybierać to zdecydowanie wersję LCI
@maciekjuz @Juliuszk moim zdaniem są brzydkie (wolę przedlistowe wnętrza) ale nowy system itd. zdecydowanie na plus a nowe ekrany idą w parze właśnie z nowym systemem więc jakbym miał wybierać to zdecydowanie wersję LCI
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 26, 2022 at 03:07PM