tomaszwyka

@Mac_Aztek palenie rzuciłem, piję raz na 2 tygodnie, dużo ćwiczę… będzie dobrze :)

@Mac_Aztek palenie rzuciłem, piję raz na 2 tygodnie, dużo ćwiczę… będzie dobrze :)


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 08:40PM