@Mac_Aztek palenie rzuciłem, piję raz na 2 tygodnie, dużo ćwiczę… będzie dobrze :)
posted in twitter
@Mac_Aztek palenie rzuciłem, piję raz na 2 tygodnie, dużo ćwiczę… będzie dobrze :)
@Mac_Aztek palenie rzuciłem, piję raz na 2 tygodnie, dużo ćwiczę… będzie dobrze :)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 08:40PM